Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

O Nas

Współpracując z najlepszymi dostawcami na całym świecie, oferujemy Ci internetowy portal wypożyczenia samochodów, pozwalający na znalezienie najtańszych rozwiązań, ofert specjalnych i więcej w 3 łatwych krokach. Nie ważne czy podróżujesz biznesowo, czy turystycznie, z naszą stroną każdy może znaleźć najlepsze oferty wynajmu w ponad 16 000 lokalizacji na całym świecie.

Wybierz lokalizację odbioru, dobierz samochód odpowiadający Twoim oczekiwaniom spośród ogromnego wyboru aut ekonomicznych, średnich, SUV, sedanów i innych i zarezerwuj samochód online. Nasze korzystne umowy z partnerami takimi jak Europcar, National Alamo, Budget i wieloma innymi pozwalają Ci uzyskać dostęp do najlepszych stawek wynajmu. Dysponujemy również 24 godzinnym serwisem klienta, którego celem jest pomoc w jakichkolwiek wątpliwościach czy problemach związanych z wynajmem.

Już dziś zaplanuj wynajem samochodu na swoją podróż biznesową lub wakacje, aby w pełni wykorzystać czas spędzony poza domem. Korzystając z naszych usług możesz wynająć samochód w większości miast i lotnisk. Zarezerwuj swój samochód już teraz!

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce