Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Amsterdam Lotnisko

Port lotniczy Amsterdam-Schiphol jest międzynarodowym port lotniczy Amsterdamu, największym w Holandii, położony 3 m p.p.m., na polderze Haarlemmermeer (dawne jezioro), na południowy zachód od miasta. Wynajęcie samochodu na lotnisku Schiphol pozwoli na podróżowanie w dogodny sposób po całej Polsce, dodatkowo korzystając z naszego serwisu uzyskujecie Państwo możliwość wyboru dowolnego miejsca zwrotu samochodu. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Amsterdam to miasto niezwykle atrakcyjne dla turystów. Znajdziemy tu nie tylko świetne, historyczne budynki, jak również zaskakujące atrakcje takie jak dzielnica otwartej prostytucji w oknach wystawowych – Red Light District czy Muzeum Haszyszu i Marihuany. Główną atrakcją Amsterdamu są jego świetne muzea, jak znane na cały świat Rijksmuseum czy Muzeum Van Gogha, ale i wiele innych, niemniej ciekawyc. Chyba najbardziej charakterystycznym miejscem jest Plac Dam, czyli duży plac w samym centrum miasta, z Pałacem Królewskim z jednej strony, oraz gabinetem figur woskowych Madame Tussaud z drugiej. W głębi znajdziemy luksusowy historyczny Hotel Krasnapolski, założony w drugiej połowie XIX wieku przez Polaka, dalej wielki dom towarowy Bijenkorf. Pośrodku placu stoi pomnik Pamięci Ofiar II Wojny światowej, na którego schodach siedzą młodzi ludzie z całego świata.

Aby łatwo dostać się do wszystkich tych atrakcji najlepiej jest wynająć samochód na lotnisku Amsterdam. Korzystając z naszej strony zyskujesz gwarancję najniższej ceny i wysokiej jakości obsługi.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce