Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Salzburg Lotnisko

Port lotniczy w Salzburgu imienia Wolfanga Amadeusza Mozarta jest drugim największym lotniskiem w Austrii. Położony jest on 3 kilometry na zachodni zachód od centrum Salzburga i 2 kilometry od granicy austriacko- niemieckiej. Lotnisko to służy jako świetna baza wypadowa do wielu ośrodków narciarskich, między innymi region Ski Amade, największy kompleks narciarski w Europie. Jeśli chcesz porównać wypożyczalnie samochodów na lotnisku Salzburg, bardzo dobrze trafiłeś. Nasz serwis wypozyczsamochodwpolsce.com, pod patronatem międzynarodowej platformy VIP Cars oferuje kompleksowe wyszukiwanie najbardziej odpowiednich dla ciebie ofert w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców. Dbamy o najwyższą jakoś obsługi oraz zadowolenie klientów, dla zapewnienia najwyższej wygody pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu.

Salzburg powstał w miejscu rzymskiej osady Iuvavum. Zubożenie miasta w XVIII w. okazało się darem opatrzności, gdyż historyczne budowle obecnie przyciągające turystów były odnawiane, a nie wyburzane i zastępowane innymi. Malownicze położenie i bogactwo zabytków sprawiają, że wielu uważa Salzburg za najpiękniejsze miasto Austrii. Zimą to najpopularniejsze wśród Polaków miasto Austrii. Rocznie organizuje się ponad 4 tys. imprez kulturalnych, większość związana jest z muzyką: koncerty spektakle teatralne. W styczniu odbywa się Tydzień Mozartowski. Kto lubi wędrówki śladami wielkich ludzi, może odwiedzić dom, w którym urodził się wielki kompozytor oraz Dom Mozarta.

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Salzburgu zapewnia największą ofertę samochodów różnych klas i przedziałów cenowych (od ekonomicznej po samochody klasy premium) w bardzo atrakcyjnych ofertach cenowych.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce