Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Guadalajara Lotnisko

Port Lotniczy Guadalajara, nazywany jest również Międzynarodowym Lotniskiem Miguel Hidalgo y Costilla. Położony jest 16 kilometrów od centrum Guadalajary. Jest trzecim największym lotniskiem Meksyku. Nasz serwis wynajmijsamochod.com, pod patronatem międzynarodowej platformy VIP Cars oferuje kompleksowe wyszukiwanie najbardziej odpowiednich dla ciebie ofert w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców. Dbamy o najwyższą jakoś obsługi oraz zadowolenie klientów, dla zapewnienia najwyższej wygody pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu.

Guadalajara jest drugim co do wielkości miastem Meksyku, ale powszechnie uznawana jest za centrum kulturowe kraju. To tutaj odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmów Guadalajara czy Międzynarodowe Targi Książki. Wreszcie to tutaj możemy posłuchać rodowitych Mariachi, czyli niezwykle popularnych orkiestr w Meksyku. Siedząc w restauracji, na ławce, spacerując chodnikiem lub spędzając spokojny wieczór na tarasie domu, usłyszymy piękną i zajmującą muzykę – rodowitą muzykę Meksyku, która zostanie w naszej pamięci na długi czas. Stąd pochodzi jedna z dwóch najbardziej popularnych drużyn w Meksyku – Chivas. Co warto zobaczyć w tym mieście? Rzeczą nie do wykonania byłaby tutaj niezdarna próba przedstawienia i zaprezentowania wszystkich zalet tego cudownego miasta. Katedra, Rotunda, Regionalne Muzeum, Pałac Municipal de Guadalajara to tylko część niezmiernie ciekawych miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć, spędzając wakacje lub urlop w Meksyku.

Porównaj ceny wypożyczenia samochodów na lotnisku Guadalajara w Meksyku i przekonaj się, że to właśnie tutaj znajdziesz najlepszą ofertę.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce