Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Zadar Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Zadar znajduje się w miejscowości Zemunik Donji, 8 kilometrów od Dworca Kolejowego w Zadarze. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Zadarze korzystając z wynajmijsamochod.com to najlepsza opcja na poruszanie się po mieście i okolicach na własnych warunkach. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Mając na celu zapewnienie najlepszej jakości obsługi oraz najwyższej wygody naszych klientów, pozostajemy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadar jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast w Chorwacji. Z portu w Zadarze można wypłynąć na ciekawą wycieczkę na archipelag Kornati, gdzie znajduje się Park Narodowy Kornati i Park Przyrodniczy Telascica. Wracając z wyprawy z pokładu statku oglądamy interesujący zespół budynków. To uniwersytet Zadarski, założony w 1396 roku i prężnie działający do dziś. Wypożyczając samochód z łatwością dostaniemy się też do Parku Narodowego Paklenica, ciekawego ze względu na przyrodę i możliwość uprawiania wspinaczki. Będąc w Zadarze warto odwiedzić również Muzeum Archeologiczne, rzymskie forum i ruiny budowli rzymskich, kościół przedromański św. Donata, kościół gotycki św. Tomy, renesansową loggię, budynek straży miejskiej z wieżą zegarową, bramę Porta Terraferma, klasztor Franciszkanów, pałace barokowe, arsenał z XVIII w., ratusz, klasztory - św. Michała i Franciszkanów.

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Zadarze to niewątpliwie najlepszy pomysł na poznanie tego miasta lub rozpoczęcie podróży po całym kraju.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce