Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Hanower Lotnisko

Port lotniczy Hanower-Langenhagen położony w miejscowowści Lengenhagen na wysokości 58m, 11 kilometrów na północ od centrum Hanoweru. Jest jednym z ważniejszych portów lotniczych Niemiec. Jeśli chcesz porównać wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Hanowerze, bardzo dobrze trafiłeś. Nasz serwis wynajmijsamochod.com, pod patronatem międzynarodowej platformy VIP Cars oferuje kompleksowe wyszukiwanie najbardziej odpowiednich dla ciebie ofert w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców. Dbamy o najwyższą jakoś obsługi oraz zadowolenie klientów, dla zapewnienia najwyższej wygody pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu.

Współczesny Hanower jest stolicą kraju związkowego Dolna Saksonia oraz związku komunalnego Region Hanower. Określany jest mianem miasta targów i ogrodów, leży nad rzeką Leine. Odbywają się tu jedne z największych międzynarodowych targów przemysłowych, znajdziemy tu też chociażby Ogród Wielki, który przetrwał w niezmienionym kształcie przez ponad 300 lat, lub Ogrody Królewskie. Warte zobaczenia jest Stare Miasto na którym znajdziemy kilka interesujących zabytków takich jak Stary Ratusz, będący gotycką budowlą z XV wieku, kościół Marktkirche wybudowany w latach 1349-1359 oraz średniowieczne domy o konstrukcji szkieletowej. Koniecznie trzeba również zwiedzić Nowy Ratusz, będący wyjątkowo majestatyczną budowlą przywodzącą na myśl najpiękniejsze lata gdy Hanower był stolicą królestwa. Jest to jednak mylne wrażenie, ponieważ wybudowany on został w 1913 roku.

Jeżeli wybierasz się na targi w Hanowerze lub chcesz odwiedzić miasto turystycznie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wypożyczenia samochodów.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce