Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Marrakesz Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Marakesz Menara jest jednym z największych lotnisk Maroka, położonym na południu kraju. Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochódna tym lotnisku, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów w Marakeszu – sprawdź naszą ofertę.

W południowej części Maroka, na przedgórzu Atlasu Wysokiego, na wysokości 465 m n.p.m., położony jest Marrakesz – jedno z najważniejszych, a zarazem najpiękniejszych miast kraju. W chwili obecnej Marrakesz jest najważniejszym ośrodkiem turystycznym w kraju i właśnie z turystyki czerpie największe dochody. W 1985 roku medyna marrakeska została wpisana na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Niekwestionowanym symbolem miasta jest otoczony rozległym gajem palmowym minaret meczetu Kutubija, który liczy ok 70 m wysokości i jest prawdziwym arcydziełem hiszpańsko-mauryjskiej sztuki architektonicznej. Wędrując po starym mieście ma się wrażenie, że czas się zatrzymał. Do najstarszych zabytków zalicza się Kubbę (grób) El Baadiyin i meczet Ben Jusef położone w pobliżu bazarów. Zwiedzić można także: pałac De La Bahia , Wyższą Szkołę Koraniczną oraz oczywiście medinę i suk.

Jeżeli w najbliższych planach uwzględniasz podróż do Marrakeszu, koniecznie rozważ wypożyczenie samochoduna na lotnisku w tym mieście.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce