Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Barcelona Lotnisko

Port lotniczy Barcelona (zwany także El Prat) to międzynarodowy port lotniczy położony w miejscowości El Prat de Llobregat, około 10 km od Barcelony. Jest to drugi co do wielkości port lotniczy Hiszpanii. Wypożyczenie samochodu na lotnisku El Prat w Barcelonie, korzystając z naszej strony to najlepsza opcja na poruszanie się po mieście i okolicach na własnych warunkach. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Mając na celu zapewnienie najlepszej jakości obsługi oraz najwyższej wygody naszych klientów, pozostajemy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Barcelona to stolica hiszpańskiej prowincji Katalonia, uważane za jedno z najpiękniejszych i najbardziej przyjaznych miast świata. Znajdziemy tutaj między innymi słynną na całym świecie katedrę Sagrada Familia.

Nie musisz się dlugo zastanawiać – po prostu sprawdź nasze ceny wypożyczenia samochodu na lotnisku w Barcelonie. Gwarantujemy Ci, że nasza oferta jest najlepsza.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce