Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Lotnisko Avalon

Lotnisko Avalon jest drugim najbardziej obleganym z czterech lotnisk otaczających Melbourne. Znajduje się 15 kilometrów na północny wschód od miasta Geelong i 50km na południowy zachód od Melbourne. Lotnisko zostało zaprojektowane głównie do obsługi samolotów odrzutowych, posiada jeden pas startowy. Odbywa się tutaj biennale Australijskich Międzynarodowych Pokazów Powietrznych. Obecnie głównym użytkownikiem lotniska są tanie linie lotnicze Jetstar Airways, które obecnie latają z Avalon do Sydney i Brisbane. Relatywnie niskie koszty operacyjne skłoniły firmę do zainwestowania dodatkowych środków i rozwinięcie terminala o nowe stanowiska check-in, halę odlotów i inne.

Melbourne jest niewątpliwie miastem godnym odwiedzenia, szczyci się swoimi muzeami i galeriami, z których najpopularniejszymi są Melbourne Museum, National Gallery of Victoria i Victorian Arts Centre. Innym ciekawym miejscem jest Melbourne Exhibition Centre.

Zdecydowanie najwygodniejszym sposobem podróżowania w Australii jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajmy tylko o obowiązującym tam ruchu lewostronnym. Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku Avalon oferuje zestawienie najlepszych ofert od naszych partnerów. Oferujemy auta do wynajęcia w Argentynie dla wszystkich klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Wypożyczając samochód w naszym serwisie zapewniasz sobie najniższą cenę oraz wysoką jakość obsługi. Dbając o zadowolenie klientów, dla zapewnienia Ci najwyższej wygody, pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce