Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Lotnisko Wiedeń

Wiedeńskie lotnisko położone jest w Schwechat, 18 kilometrów na południowy wschód od Wiednia. Jest najbardziej obleganym lotniskiem w Austrii. Często nazywany również Schwechat, od nazwy miejscowości w której się znajduje. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie samochodu na Lotnisku w Wiedniu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz auta z różnych segmentów (od małych, przez kompaktowe, po duże auta typu SUV czy samochody luksusowe) zawsze w najlepszych cenach. Nasi klienci mogą wybrać dowolną lokalizację odbioru samochodu z możliwością oddania w innym, dogodnym dla siebie i planu podróży punkcie. Wynajem samochodu na lotnisku w Wiedniu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług.

Z lotniska z łatwością dostaniemy się do Wiednia, który z pewnością dostarczy nam wielu atrakcji. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie Pałac Schönbrunn, który jest najczęściej zwiedzaną turystyczną atrakcją w Wiedniu jak i najważniejszym zabytkiem kultury Austrii. Zespół pałacowy obejmuje Zamek Cesarski, park z fontannami, rzeźbami i innymi skarbami architektury (Glorietta, Palmowy Pawilion), jak również Zoo. Pałac Schönbrunn funkcjonował do 1918r. jako dwór Habsburgów. Kolejnym przystankiem powinien być Pratru, w którym znajdziemy wiele atrakcji: ogromny diabelski młyn - symbol Pratru i Wiednia, karuzele, tor rolkowy, labirynt, bajkowe pociągi, automaty do gier i wiele innych.

Skorzystaj z naszych usług jeżeli potrzebna jest Ci najtańsza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Wiedniu. Wypożyczenie samochodu pozwoli Ci na bezproblemowe poruszanie się po tym mieście i okolicach.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce