Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Eindhoven Lotnisko

Lotnisko Eindhoven jest międzynarodowym portem lotniczym, zlokalizowanym około 7 kilometrów na zachód od Eindhoven w Holandi. Pod względem liczby pasażerów jest to drugie największe lotnisko w Holandii. Nasz serwis wynajmijsamochod.com, pod patronatem międzynarodowej platformy VIP Cars oferuje kompleksowe wyszukiwanie najbardziej odpowiednich dla ciebie ofert w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców. Dbamy o najwyższą jakoś obsługi oraz zadowolenie klientów, dla zapewnienia najwyższej wygody pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu.

W przypadku Eindhoven, wygląd może być zwodliwy. Chociaż obecnie miasto sprawia wrażenie nowoczesnego, tak naprawdę jest jednym z najstarszych w Holandii. Początkowo przemysł miasta skupiał się wokół tytoniu i tekstylii. Jeżeli chcesz twierdzić, że widziałeś Eindhoven, musisz chociaż powierzchownie zapoznać się z jego historią z koncernem Philips. Na szczęście nie jest to trudne zważywszy na fakt, że wiele zabytków z tym związanych znajduje się w samym sercu miasta. Muzeum Van Abbe jest jedną z głównych atrakcji polecanych przez przewodniki, I świetnym wyborem jeśli chcesz sobaczyć sztukę nowoczesną. Warte zobaczenie może być również miejscowe Zoo oraz kompleks basenów De Tongelreep Swimming Paradise.

Aby łatwo dostać się do wszystkich tych atrakcji najlepiej jest wynająć samochód na lotnisku Eindhoven. Korzystając z naszej strony zyskujesz gwarancję najniższej ceny i wysokiej jakości obsługi.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce