Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Rijeka Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Rijeka znajduje się w pobliżu miejscowości Omisalj na wyspie Krk, 17 kilometrów od Dworca Głównego w Rijece. Największe oblężenie przeżywa latem, kiedy to służy za najlepszy port lotniczy dla turystów podróżujących tanimi liniami lotniczymi w okolice północnego wybrzeża Chorwacji. Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód w tym mieście, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów, najlepszych wypożyczalni samochodów w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Rijece – sprawdź naszą ofertę.

Rijeka jest miastem w Kvarner, a zarazem glównym portem i trzecim co do wielkości miastem Chorwacji. Najlepszym sposobem na zwiedzanie tego miasta jest podążanie szlakiem turystycznym który ujmuje wszystkie najważniejsze zabytki miasta związane z jego historią. Jeżeli wypożyczymy samochód, bez problemu dostaniemy się nie tylko do wszsystkich atrakcji jakie oferuje miasto, ale także będziemy mieli okazję zobaczyć budowle takie jak Zamek Trsat. Jest to opcja zdecydowanie wygodniejsza niż wspinanie się po 561 schodach wiodących z centrum miasta do zamku. Sam zamek zdecydowanie wart jest zobaczenia. Jest jedną z najstarszych budowli na Wybrzeżu Chorwackim.

Jeśli wypożyczysz samochód na lotnisku w Rijece podróżowanie zarówno po mieście i okolicach, jak i całym wybrzeżu chorwackim, będzie bardzo wygodne.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce