Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Wellington Lotnisko

Lotnisko Wellington to międzynarodowy port lotniczy położony 7 km na południowy wschód od centrum Wellingtonu, stolicy Nowej Zelandii. Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód na lotnisku w tym mieście, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów, najlepszych wypożyczalni samochodów w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Wellington – sprawdź naszą ofertę.

Wellington, pełniące funkcję stolicy Nowej Zelandii, jest znane między innymi jako miejsce powstania takich znakomitych dzieł filmowych jak „Władca Pierścieni” czy „King Kong”. Wytwórnie filmowe mieszczą się na przedmieściach, w dzielnicy zwanej Miramar. Jeśli chodzi o zwiedzanie, to w Wellington obowiązkowe są: kompleks budynków parlamentu z oryginalnym architektonicznie „ulem”, kościół św. Pawła z wnętrzem urządzonym w dębie, w stylu wczesnego gotyku, wizyta w ciekawym muzeum Te Papa Tongarewa z bogatymi zbiorami sztuki Maorysów, obrazującymi życie, obyczaje i kulturę pierwotnych mieszkańców Nowej Zelandii, wjazd zabytkową, liczącą ponad 100 lat, kolejką linową na szczyt Kelburn, z którego rozciąga się wspaniały widok na zatokę i miasto.

To miasto to najlepsza lokalizacja, aby rozpocząć swoją podróż po Nowej Zelandii. Wypożycz samochód na lotnisku w Wellington i swobodnie podróżuj po całej Nowej Zelandii.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce