Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Lotnisko Pula

Międzynarodowy Port Lotniczy Pula zlokalizowany jest około 6 kilometrów od centrum miasta. Dzięki sprzyjającemu klimatowi oraz dobrym warunkom technicznym, lotnisko to służy również części Słowenii oraz wschodnim Włochom. Lotnisko przyciąga również podróżujących prywatnymi samolotami zmierzających na wyspy Brijuni lub wyruszających w rejs jachtem. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców.

Pula jest jednym z nabardziej atrakcyjnych miast Chorwacji. Posiada bardzo łagodny śródziemnomorski klimat oraz najczystsze wody w całym regionie Morza śródziemnego. To wszystko oraz niesamowita atmosfera przyciąga co roku wielu turystów. Znadziemy tu między innymi Arenę, szósty co do wielkości amfiteatr romański. Niestety budynek był wielokrotnie niszczony na przestrzeni wieków, jednak na szczęście wiele fragmentów zachowało się w stosunkowo dobrej formie. Centrum miasta jest rynek nazywany Forum. Znajduje się tu wiele znakomitych budynków takich jak Ratusz miejski z X wieku czy świątynia Augusta z I wieku. Warte zobaczenia są również Zlatna Vrata, Dvojna Vrata, Muzeum Archeologiczne, Kościoł świętego Franciszka i wiele innych.

Chcesz wypocząć nad Chorwackim wybrzeżem? Wypożycz samochód na lotnisku w Puli i ciesz się swobodą podróżowania według własnego planu.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce