Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Frankfurt Lotnisko

Port Lotniczy Frankfurt, nazywany również Ren-Men, jest największym lotniskiem w Niemczech, usytuowanym we Frankfurcie nad Menem. Względem innych europejskich portów lotniczych zajmuje on trzecie miejsce biorąc pod uwagę ilość pasażerów, drugie pod względem ilości operacji lotniczych i przeładowanych towarów. Port ten zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem obsługiwanych połączeń międzynarodowych. Wypożyczenie samochodu na lotnisku we Frankfurcie to najlepsza opcja na poruszanie się po mieście i okolicach na własnych warunkach. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Będąc we Frankfurcie, koniecznie zobaczmy przepiękną starówkę z zabytkowymi budynkami z muru pruskiego, sąsiadującą z wysokimi drapaczami chmur zbudowanymi ze stali i szkła. Nowoczesność przeplata się tu z tradycją, tworząc doskonałą kompozycję. Zwiedzając Frankfurt warto zacząć od starego rynku i stojącego obok niego ratusza, którego mury podpierane są przez monumentalne rzeźby gigantów. Warto również przespacerować się po parku, z którego możemy zobaczyć górujące nad miastem wieżowce oraz żyjące tam dziko króliki, ptaki oraz bujną roślinność. Warto zobaczyć tu również odnowioną katedrę średniowieczną, kamienice wokół placu Romberg, Dom J.W. Goethego, Niemieckie Muzeum Filmu i Muzeum Porcelany.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na poruszanie się po Frankcfurcie, koniecznie wynajmij samochód na lotnisku. Zapewni Ci to swobodę i bezpieczeństwo.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce