Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Dubrownik Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Dubrownik, nazywany również lotniskiem Cilipi, znajduje się około 15,5 kilometra od centrum Dubrownika, w pobliżu miejscowości Čilipi. Jest to drugie lotnisko co do wielkości w Chorwacji. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć samochód na lotnisku EuroAirport, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów takich jak Europcar, Sixt, Alamo, Express Rent a Car i innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. Dbamy o najwyższą jakoś obsługi oraz zadowolenie klientów, dla zapewnienia najwyższej wygody pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu.

Dubrownik, niewielki port i miasto położone na południu Dalmacji, mimo swych niewielkich rozmiarów uważane jest za najpiękniejsze miasto w Chorwacji. Nazywanie go często mianem „perły Adriatyku” nie jest przesadą – Dubrownik do dzisiaj jest wspaniałym skansenem architektury XVII i XVIII-wiecznej, który został wpisany na listę zabytków chronionych UNESCO. „Kamienne miasto” jest obecnie jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Chorwacji. Tym, co przyciąga turystów są przede wszystkim wspaniałe zabytki będące pozostałością poprzednich epok, lokalna kuchnia i piękne, złociste plaże. Olbrzymie mury obronne otaczające miasto już z daleka prezentują się imponująco. Znajdujące się na Starówce domy, jak i ulice także wykonane są z kamienia. Kamienne są również zabytki, które w mieście spotkać można niemal na każdym kroku.

Jeżeli planujesz podróż do Dubrownika, koniecznie wypożycz samochód na lotnisku. Ułatwi Ci to poruszanie się po mieście i okolicach, a nawet całym kraju.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce