Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Larnaka Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Larnaka zlokalizowany jest 4 kilometry na południowy zachód od centrum. Lotnisko to jest największym portem lotniczym na całym Cyprze. Nasz serwis wynajmijsamochod.com, pod patronatem międzynarodowej platformy VIP Cars oferuje kompleksowe wyszukiwanie najbardziej odpowiednich dla ciebie ofert w najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców. Dbamy o najwyższą jakoś obsługi oraz zadowolenie klientów, dla zapewnienia najwyższej wygody pozostajemy do Twojej dyspozycji 24h 7 dni w tygodniu.

Miasto jakie widzimy dziś, znajduje się w miejscu gdzie niegdyś ulokowana była stolica antycznego królestwa Kition. świadczą o tym pozostałości odkryte przez geologów w XIX wieku, pięć świątyń z XII wieku przed naszą erą oraz mur z potężnych bloków skalnych. Jedną z najwspanialszych budowli Larnaki jest kościół Agios Lazaros, wzniesiony w IX wieku. Jest on poświęcony świętemu łazarzowi, który po wskrzeszeniu przez Jezusa miał żyć w Larnace i działać jako biskup. W pobliżu kościoła znajduje się Bizantyjskie Muzeum Agios Lazaros z licznymi ikonami, dziełami sztuki i relikwiami. Dzięki tym imponującym znaleziskom Larnaka posiada dziś tak interesujące muzeum archeologiczne. Larnaka to nie tylko zabytki ale także ładne wybrzeże z promenadą i czyste plaże, jak np. plaża Phinikoudes, gdzie możemy spędzić czas relaksując się przy szumie morza.

Jeżeli planujesz wypoczynek w Larnace, wypożycz samochód i ciesz się najwyższą wygodą i komfortem. Z naszym serwisem znajdziesz najwięcej ofert i modeli, zawsze w najniższej cenie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce