Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Argentyna

Argentyna to kraj w którym na dwóch milionach kilometrów kwadratowych zmieściły się wszystkie krajobrazy świata. Leży ona w Ameryce Południowej, jej stolicą jest Buenos Aires. Wynajęcie samochodu w Argentynie pozwoli na podróżowanie w dogodny sposób po całym kraju, dodatkowo korzystając z naszego serwisu uzyskujecie Państwo możliwość wyboru dowolnego miejsca zwrotu samochodu. Wynajem samochodu z VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Najważniejsze regiony geograficzne to Pampa, Patagonia, Ziemia Ognista, Andy, pogórze Cuyo, równiny Gran Chaco, Mezopotamia. Do symboli świata przyrody należą Aconcagua wznosząca się na 6962 m. n.p.m., lodowiec Perito Moreno znajdujący się w Patagonii, najwyższy wodospad na świecie – Iquacu oraz dzikie konie, które są charakterystycznym elementem krajobrazu praktycznie na terenie całego kraju.

Wypożyczenie samochodu w Płocku Argentynie za pomocą naszego portalu jest dziecinnie proste. Sprawdź sam i przekonaj się jak atrakcyjne są ceny oferowanych przez nas aut.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce