Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Toronto Lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy Toronto – Lester B. Pearson położony jest w mieście Mississauga, Ontario, na zachód od Toronto, jednak jego południowo – wwschodni kraniec leży w granicach administracyjnych Toronto.W 2007 uznane zostało przez brytyjski Institute of Transport Management za najlepsze lotnisko w świecie. Jeżeli planujesz podróż do Kanady, wypożycz samochód na lotnisku Toronto, aby bez problemu cieszyć się najłatwiejszym sposobem podróżowania. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Toronto należy do najbardziej rozwiniętych i najbardziej znanych miast w całej Kanadzie. Zamieszkuje je ponad 2,5 miliona ludności, pochodząca z wielu grup etnicznych. Jest to miasto obfitujące w różnorodną roślinność i tereny zielone. Najbardziej znanym na całym świecie parkiem Toronto jest Valley Park, zajmujący ogromną powierzchnię terenów przyległych do miasta. Największymi atrakcjami miasta, gromadzącymi rzesze widzów są Air Canada Centre, Exhibition Place, Dundas Square, Wieża CN, Wyspy Torontońskie, miejsca gromadzące rzesze turystów, widzów i ważnych osobistości z całego świata. W Toronto co roku odbywa się szereg imprez towarzyskich, kulturalnych, muzycznych, naukowych. Te najbardziej rozpowszechnione to Caribana, Parada św. Mikołaja, Międzynarodowy festiwal filmów, Narodowa Wystawa Kanadyjska. W każdej tego typu imprezie biorą udział tysiące ludzi z różnych państw. Warto zwiedzić także Centrum Nauki, Zoo czy Studio Radiowo Telewizyjne.

Wszystkie te atrakcje zobaczysz z łatwością jeśli wypożyczysz samochód na lotnisku Toronto. Z naszą stroną jest to łatwe, szybkie i zawsze w najniższej cenie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce