Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Irlandia

Irlandia, nazywana również Zieloną Wyspą, jest krajem zachodnioeuropejskim, ze stolicą w Dublinie. Jeżeli planujesz podróż doIrlandii, wypożycz samochód aby w czasie swojej wizyty cieszyć się najłatwiejszym sposobem podróżowania. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Będąc w Irlandii bowiązkowo trzeba odwiedzić Clonmacnoise w hrabstwie Offalym, jedno z najsłynniejszych centrów kultu w kraju a także Russborough House w hrabstwie Wicklow, nazywany „najpiękniejszym domem w Irlandii”, stanowiący najdoskonalszy przykład architektury palladiańskiej w kraju, a zbudowany w pobliżu urokliwych jezior Blessington. W Newgrange w hrabstwie Meath warty zwiedzenia jest także grób korytarzowy z epoki kamienia, umieszczony na Liście światowego Dziedzictwa UNESCO.

Jeżeli klimat jaki oferuje Irlandiaprzyciągnie Cię do tego miasta, koniecznie zaplanuj swoją podróż z wyprzedzeniem. Aby ułatwić sobie podróżowanie zastanów się nad wypożyczeniem samochodu w Irlandii za pośrednictwem naszej strony.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce