Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Bruksela Lotnisko

Port Lotniczy Bruksela to międzynarodowe lotnisko położone w Zaventem, 12 km na północny wschód od Brukseli. Jest największym portem lotniczym w Belgii. Dawniej nazywany po francusku: Aéroport de Bruxelles-Zaventem, jeszcze dawniej Brussel Nationaal/Bruxelles-National. Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód w tym mieście, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów, najlepszych wypożyczalni samochodów w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Brukseli – sprawdź naszą ofertę.

Bruksela kojarzy nam się z przede wszystkim z UE, a przecież w tym mieście znajdują się również liczne zabytki, muzea, targowiska, restauracje. Centralną część miasta tworzą Bruksela Dolna i Bruksela Górna. Bruksela Dolna obejmuje zabytkowy zespół rynku – Grand Place, historyczny plac zaliczany do najpiękniejszych w Europie z XV – wiecznym ratuszem gotyckim oraz przyległe XVII – wieczne domy cechowe i kręte uliczki. Budowle stanowią mieszankę baroku, gotyku i flamandzkiego renesansu. Najnowocześniejszą architekturę w mieście można zobaczyć wokół Place de Brouckère i ruchliwego Boulevard Anspach. Tereny te ukształtowane zostały w XIX w., gdy wyburzono slumsy nad rzeką Senne, aby zrobić miejsce dla takich budowli, jak centrum finansowe La Bourse czy pierwszy na świecie pasaż handlowy – Galeries St-Hubert.

Już dzisiaj wypożycz samochód na lotnisku w Brukseli, aby cieszyć się najwyższym komfortem poruszania się po tym mieście i okolicach.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce