Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Linz Lotnisko

Linz jest miastem na prawach powiatu w północno-wschodniej Austrii, nad Dunajem, a zarazem stolicą kraju związkowego Górna Austria. Założone zostało przez Rzymian pod nazwą Lentia.  Jeżeli planujesz podróż do tego miasta, wypożycz samochód na lotnisku Linz aby bez problemu cieszyć się najłatwiejszym sposobem podróżowania. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Stare miasto Linze ma do zaoferowania wiele zabytków. Zwiedzanie rozpocząć można na placu głównym przy starym ratuszu. Stoi tam także kolumna Trójcy św.. Przy Kościele Braci Mniejszych dochodzi się do dworku, siedziby głównego władcy. W bezpośredniej okolicy znajdują się dom Mozarta, Katedra Kremsmünster oraz zamek w Linz. W muzeum zamkowym znajdziemy wystawę skarbów z Kolumbii. Poza tym zwiedzać można także wiele innych wystaw. Warto zwiedzić także Kościół Urszuli oraz starą Katedrę. Jeśli ktoś szuka kawiarni ze starą Wiedeńską tradycją, to powinien zajrzeć do Traxlmayer lub kawiarni Glockenspiel. Linz w ostatnich 10 lat stało się wspaniałym miastem kultury oraz zakupowego szaleństwa.

Wypożyczenie samochodu na lotnisku Linz jest idealną opcją pozwalającą na wygodne i bezpieczne podróżowanie i korzystanie z miejscowych atrakcji. Wynajmij samochód z nami już dziś i ciesz się tym komfortem.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce