Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Stuttgart Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy w Stuttgarcie położony jest 13 kilometrów na południe od Stuttgartu. Jest najważniejszym lotniskiem Badenii- Wirtembergii i siódmym co do wielkości lotniskiem w Niemczech. W 2007 roku w okolice lotniska przeniesione zostały Targi Stuttgarskie, jedno z większych centrów wystawienniczych w Niemczech. Nasz serwis we współpracy z naszymi partnerami wyszukuje dla Ciebie najbardziej odpowiednie i atrakcyjne cenowo oferty wynajęcia lub wypożyczenia samochodu w Stuttgarcie. W naszej ofercie znajdziesz wynajem samochodów różnych kategorii, od samochodów kompaktowych po ekskluzywne modele klasy premium. Korzystając z naszych usług korzystasz z wielu benefitów, takich jak między innymi nielimitowany przebieg, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu, 24h pomoc drogowa i wiele innych.

Stuttgart jest stolicą kraju związkowego Badenia – Wirtembergia i największym miastem południowo-zachodniej części Niemiec. Słynie z produkowanych tu samochodów Mercedes i Porsche. Oprócz tego ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji. Znajdziemy tu między innymi monumentalne zamki i pałace, wiele kościołów z minionych stuleci, znamienite muzea, dzieła architektury z wielu epok, mnóstwo terenów zielonych, a wśród nich niezwykły ogród botaniczno – zoologiczny Wilhelna, planetarium oraz pierwszą wieżę telewizyjną świata. Skorzystać można również z usług kolei zębatkowej w środku miasta, co może okazać się ciekawym przeżyciem. Dziś miasto łączy cechy wielkiego ośrodka przemysłowego i uzdrowiska, pełnego obszernych parków, winnic, stref dla pieszych i ścieżek rowerowych.

Jeżeli zainteresowały Cię miejscowe atrakcje i chciałbyś zobaczyć je na własne oczy – wypożycz samochód na lotnisku w Stuttgarcie. Pozwoli Ci to na bezstresowe i wygodne podróżowanie po mieście Stuttgart i jego okolicach.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce