Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Innsbruck Lotnisko

Innsbruck Lotnisko to największy port lotniczy Tyrolu i zachodniej Austrii. Położony jest około 4 km od centrum Innsbrucku. Lotnisko jest położone w kotlinie górskiej, co czyni je bardzo trudnym technicznie. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie samochodu na lotnisku w Innsbrucku, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz auta z różnych segmentów (od małych, przez kompaktowe, po duże auta typu SUV czy samochody luksusowe) zawsze w najlepszych cenach. Nasi klienci mogą wybrać dowolną lokalizację odbioru samochodu z możliwością oddania w innym, dogodnym dla siebie i planu podróży punkcie. Wynajem samochodu na lotnisku Innsbruck korzystając z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług.

Jeśli wynajmiemy samochód na lotnisku, bez problemu dostaniemy się do Innsbrucka, ktory jest stolicą Tyrolu, kraju turystyki i sportowych uciech. Miasto to było już dwukrotnie organizatorem zimowych igrzysk olimpijskich oraz Mistrzostw świata w Narciarstwie Klasycznym. Jest też gospodarzem Turnieju Czterech Skoczni. W tym sercu alpejskich krajobrazów przeszłość spotyka się z przyszłością: znane na całym świecie zabytki Innsbrucka świadczą o jego bogatej historii – tuż obok wznoszą się nowoczesne budowle w stylu postmodernistycznym, zaprojektowane przez światowej sławy architektów. Innsbruck zbudowane jest według średniowiecznego układu urbanistycznego, który zachował się mimo wielu nalotów w czasie II wojny światowej.

Wynajęcie samochodu na lotnisku w Insbrucku jest doskonałym pomysłem dla każdego kto chciałaby odwiedzić to miasto i podróżować po Tyrolu w najwyższym komforcie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce