Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Mauritius Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Mauritius to największe lotnisko na Mauritiusie. Położony jest 5 kilometrów na południowy zachód od Mahébourg i 40 kilometrów na południowy wschód od centrum Port Louis. Nosi imię Sir Seewoosagur Ramgoolam który był pierwszym premierem Mauritiusa. Wynajęcie samochodu na lotnisku Mauritus pozwoli nam na bezproblemowe podróżowanie po całej wyspie. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców.

Wypoczywając na Mauritusie, warto odwiedzić jego największe miasto, Port Louis, będące równocześnie jego stolicą. Na uwagę zasługuje centrum miasta – bardzo nowoczesne z szerokim wyborem kawiarni, restauracji, centrów handlowych oraz posiadające dodatkowy atut – lokalizację nad samym wybrzeżem. Nie tylko kolekcjonerów znaczków zainteresuje muzeum Blue Penny – Muzeum Poczty, gdzie znajdują się dwa pilnie strzeżone najcenniejsze znaczki na świecie – Pomarańczowy i Niebieski Mauritius. Ciekawa okazać się może również wizyta w Muzeum Krajoznawczym, gdzie podziwiać można niezwykle wierną rekonstrukcję charakterystycznego wyspiarskiego ptaka Dodo, który niestety już wyginął.

Wszystkie te atrakcje oraz wiele innych mogą być w Twoim zasięgu jeżeli wypożyczysz samochód na lotnisku Mauritus. Konieczni sprawdź naszą ofertę już dziś.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce