Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Salwador Lotnisko

Międzynarodowe Lotnisko Deputado Luis Eduardo Magalhães zlokalizowane jest w przepięknym otoczeniu wydm piaskowych i naturalnej roślinności. To jedno z najbardziej obleganych lotnisk Brazylii leży dokładnie 40 kilometrów na północ od śródmieście Salwadoru, a droga wiodąca w tym kierunku stała się jedną z najładniejszych atrakcji krajobrazowych. Jeżeli planujesz podróż do Brazylii, wypożycz samochód na lotnisku Salwador aby bez problemu cieszyć się najłatwiejszym sposobem podróżowania. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Sam Salwador, do którego z łatwością dostaniemy się wypożyczając samochód na lotnisku, położony jest na wschodzie Brazylii nad Atlantykiem i zatoką Wszystkich świętych. Jest stolicą stanu Bahia. Największymi zabytkami i ważnymi miejscami miasta są: Pelourinho (część Starego Miasta), pałac - Palácio Rio Branco, barokowy kościół Franciszkanów - Igreja de São Francisco, Muzeum Afrobrazylijskie, Muzeum Miasta i Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Karnawał w Salvadorze jest największym ulicznym karnawałem na świecie. Trwa 6 dni i nocy. święto to rozpoczyna się w czwartek wieczorem przed środą Popielcową. Burmistrz przekazuje klucze do bram miasta grubemu Rei Momo, królowi karnawału. Aż do środy popielcowej półtora miliona ludzi bawi się na ulicach.

Jeżeli klimat jaki oferuje Salwador przyciągnie Cię do tego miasta, koniecznie zaplanuj swoją podróż z wyprzedzeniem. Aby ułatwić sobie podróżowanie zastanów się nad wypożyczeniem samochodu na lotnisku Salwador.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce