Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Ottawa Lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy Ottawa, oficjalnie nazwany imieniem McDonald Cartier położony jest około 10 kilometrów na południe od centrum miasta. Jest jednym z największych portów lotniczych w Ontario oraz w całej Kanadzie. Wypożyczenie samochodu na lotnisku Ottawa to najlepsza opcja na poruszanie się po mieście i okolicach we własnym tempie i na własnych warunkach. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Ottawa to przyjemna i gwarna stolica Kanady. Umiejscowiona jest ona we wschodniej części Ontario, nad rzeką o tej samej nazwie co ona. Turyści mogą porozumiewać się z tutejszymi mieszkańcami w języku angielskim lub francuskim. Kanał Rideau dzieli Ottawę na Upper Town (miasto wyższe) i Lower Town (miasto niższe). Stolica Kanady jest czysta, dobrze rozplanowana i stanowi ona centrum kulturalno-polityczne. Może być idealnym miejscem na weekendową wycieczkę lub dłuższy wakacyjny pobyt. Początki tego miasta sięgają 1800 roku, po którym Ottawa rozwinęła się jako miejscowość dostarczająca drewno na potrzeby brytyjskiej marynarki. 31 grudnia 1857 roku Ottawa stała się stolicą Kanady za sprawą królowej Wiktorii. Swój dzisiejszy wygląd miasto zyskało już w latach 40. XX w. Wówczas właśnie powstały tu liczne zadbane parki, wielopasmowe ulice oraz szerokie aleje.

Ottawa jest idealnym miejscem na rozpoczęcie podróży po Kanadzie, a wypożyczenie samochodu w tym mieście to z pewnością najwygodniejszy środek komunikacji, jaki możemy wybrać.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce