Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Christchurch Lotnisko

Lotnisko w Christchurch to międzynarodowy port lotniczy położony 9 km na północny zachód od Christchurch. Jest drugim co do wielkości portem lotniczym Nowej Zelandii i największym na Wyspie Południowej. Wynajęcie samochodu na lotnisku Christchurch pozwoli nam na bezproblemowe podróżowanie po całej wyspie. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców.

Christchurch to niewątpliwie przepiękne miasto, drugie pod względem wielkości w całej Nowej Zelandii. Jest centrum kultury i turystyki regionu, znajdziemy tu świetne zabytki w postaci katedr, kościołów, muzeów, galerii. Zwiedzający mają też do wyboru liczne parki i ogrody. Najważniejszą budowlą sakralną miasta jest Katedra Christchurch, zlokalizowana w jego ścisłym centrum. Warto wiedzieć, iż na górze budynku znajduje się taras widokowy, z którego można podziwiać piękne widoki na otaczającą okolicę. Cennym zabytkiem jest Muzeum Canterbury, który w swych murach kryje dwa miliony wspaniałych eksponatów. Christchurch Art Gallery to kolejna architektoniczna budowla skupiająca pięć tysięcy dzieł różnych znanych artystów.

Jeżeli planujesz podróż do Christchurch, czy to z powodów biznesowych, czy też turystycznie, koniecznie rozważ możliwość wypożyczenia samochodu na lotnisku w tym mieście.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce