Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Lotnisko Heathrow

Port lotniczy Heathrow jest największym lotniskiem Europy i trzecim na całym świecie. Położony jest 24km na zachód od centrum Londynu. Heathrow jest jednym z pięciu portów lotniczych obsługujących metropolię londyńską (obok City, Gatwick, Stansted oraz Luton), i jedynym z dwu (oprócz portu City) leżącym na obszarze Wielkiego Londynu, w Hillingdon. Komunikację z portem lotniczym zapewniają autostrady M4 i M25. Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód na tym lotnisku, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów

małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku Heathrow – sprawdź naszą ofertę. Londyn to największe państwo Unii Europejskiej i trzecie (po Moskwie i Stambule) miasto Europy. Jest to największe centrum finansowe Europy.

Londynu zachwalać nie trzeba, warto jednak wiedzieć że podróżując w te okolice warto wynająć samochód na lotnisku Heathrow.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce