Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Lotnisko Sydney

Lotnisko Sydney to międzynarodowy port lotniczy położony 9 km na południe od Sydney, nad Oceanem Spokojnym. Jest największym portem lotniczym w Australii. W 2006 obsłużył ponad 30 mln pasażerów, a w 2020 docelowo będzie w stanie obsłużyć 68 mln pasażerów rocznie. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz wypożyczyć samochódna lotnisku Sydney, co pozwoli Ci swobodnie podróżować w dowolne miejsca. Oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. Korzystając z naszych usług korzystasz z wielu benefitów, takich jak między innymi nielimitowany przebieg, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu, 24h pomoc drogowa i wiele innych.

Sydney jest największym, najstarszym i najbardziej kosmopolitycznym miastem w Australii z godną pozazdroszczenia reputacją jednego z najładniejszych i najbardziej przyjaznych do życia miast na świecie. Oprócz ciekawej historii, natury, kultury, sztuki, mody i jedzenia ma również do zaoferowania setki kilometrów pięknych plaż. Współczesne fale imigracji sprawiły, że miasto to cieszy się opinią najbardziej kulturowo i etnicznie zróżnicowanego w Australii i na całym świecie. Będąc w Sydney, koniecznie zobaczyć powinniśmy słynny Gmach Opery i Most portowy, dwa najbardziej charakterystyczne obiekty miasta. Warto zobaczyć również Sydney Tower i Pomnik Arthura Phillipa.

Wynajęcie samochodu na lotnisku w Sydney jest doskonałym pomysłem dla każdego, kto ceni sobie komfort, spokój i bezpieczeństwo, a chciałaby odwiedzić to miasto.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce