Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Lotnisko Melbourne

Port lotniczy Melbourne,lokalnie nazywany Tullamarine Airport od pobliskiego przemieścia, jest międzynarodowym lotniskiem położonym 22 km na północny zachód od Melbourne. Jest drugim co do wielkości portem lotniczym Australii. Połączenie lotnicze Melbourne-Sydney jest czwartą najbardziej uczęszczaną trasą lotniczą na świecie i najbardziej ruchliwą w regionie Azji i Pacyfiku. Lotnisko oferuje bezpośrednie loty do 33 miejsc we wszystkich stanach i terytoriach Australii, a także w Oceanii, Azji, Afryce, Europie i Ameryce Północnej. Melbourne jest głównym celem podróży ze stolic australijskich stanów. Wypożyczenie samochodu na lotnisku Melbourn to najlepsza opcja na poruszanie się po mieście i okolicach we własnym tempie i na własnych warunkach. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Melbourne jest stolicą i największym miastem stanu Wiktoria oraz drugim co do wielkości miastem Australii. Całą aglomerację Melbourne zamiekszuje około 4mln mieszkańców. W latach 1901-1927 pełniło funkcję stolicy Australii. Dwukrotnie zostało uznane przez magazyn The Economist za Najlepsze miasto do życia na świecie. Melbourne posiada największą liczbę zagranicznych studentów po takich miastach jak Londyn, Nowy Jork i Paryż. Jest największym skupiskiem polonijnym Australii (16 439 osób), dlatego Polska ma tu swój konsulat honorowy.

Wypożyczenie samochodu na lotnisku Melbourne jest idealną opcją pozwalającą na wygodne i bezpieczne podróżowanie i korzystanie z miejscowych atrakcji. Wynajmij samochód z nami już dziś i ciesz się tym komfortem.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce