Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Casablanca Lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy Casablanca położony 30 km na południe od centrum Casablanki. Jest największym portem lotniczym w Maroku. Jego oficjalna nazwa pochodzi od ostatniego sułtana Maroka sułtana Muhammada V. Zdecydowanie najwygodniejszym sposobem dostania się i podróżowania po Casablance jest wypożyczenie samochodu. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje zestawienie najlepszych ofert od naszych partnerów i innych. Oferujemy auta do wynajęcia w Casablance dla wszystkich klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Wypożyczając samochód w naszym serwisie wynajmijsamochod.com zapewniasz sobie najniższą cenę oraz wysoką jakość obsługi.

Casablanca to zdecydowanie najbardziej oryginalne miasto Maroka. Właśnie w tym miejscu można poczuć arabską tradycję i orient pomieszany z nowoczesnością. To słynne miasto położone w zachodniej części kraju, na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, od lat urzeka swym unikalnym klimatem. Casablanca jest ponadto głównym ośrodkiem przemysłowym i kulturalnym , a także największym portem morskim Maroka. Casablanca ma wszystkie cechy dynamicznie rozwijającej się metropolii w stylu Europy Zachodniej, z jednoczesnym zachowaniem tradycyjnych marokańskich akcentów. Taka fuzja robi niesamowite wrażenie na każdym, kto odwiedza to niezwykle urokliwe miasto. Bez wątpienia można nazwać je wizytówką Maroka. W centrum Casablanki znajduje się olbrzymie rondo o nazwie Place des Nacions Unies – to właśnie stąd rozchodzą się główne ulice tego miasta. Do zabytków i atrakcji turystycznych Casablanki możemy zaliczyć między innymi : historyczne centrum miasta, czyli tzw. medynę, Meczet Hassana II oraz Wielki Meczet z XVIII wieku.

Jeżeli planujesz odwiedzić Casablankę, wynajmij samochód korzystając z naszego serwisu. Bardzo łatwa procedura rezerwacji i najatrakcyjniejsze ceny są gwarancją Twojego zadowolenia.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce