Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Australia

Australia, kontynent położony na półkuli południowej, jest przypadkiem specjalnym – całą jego powierzchnię zajmuje jedno państwo, o tej samej nazwie, do którego zaliczana jest również Tasmania i inne, mniejsze wyspy Oceanu Spokojnego. Wypożyczenie samochodu w Australii to najlepsza opcja na poruszanie się po kraju na własnych warunkach. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Mając na celu zapewnienie najlepszej jakości obsługi oraz najwyższej wygody naszych klientów, pozostajemy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jedną z największych atrakcji regionu jest Wielka Rafa Koralowa, widoczna nawet z Kosmosu. Ze względu na swoje niezwykłe walory przyrodnicze Wielka Rafa objęta została ochroną i wpisana na Listę światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Australia jest kierunkiem chętnie wybieranym nie tylko ze względu na atrakcje przyrodnicze, ale także z uwagi na ciekawą historię związaną z rdzennymi mieszkańcami kontynentu, Aborygenami.

Jeżeli cenisz sobie wygodę, bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług, koniecznie sprawdź naszą ofertę wypożyczenia samochodu w Australii.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce