Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Kopenhaga Lotnisko

Port Lotniczy Kopenhaga, zwany również Kastrup jest największym lotniskiem w krajach nordyckich i jednym z najstarszych w Europie. Położone jest zaledwie 8 kilometrów na południe od Centrum Kopenhagi, na wyspie Amager, w dzielnicy Tarnby. Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód na lotnisku w tym mieście, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów, najlepszych wypożyczalni samochodów w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Kopenhadze – sprawdź naszą ofertę.

Kopenhaga jest stolicą Danii i zarazem jej największym miastem. Przyciąga nie tylko zabytkami, ale także ciekawą atmosferą spokoju i niespotykaną w wielu europejskich miastach kameralnością. Zwiedzając Kopenhagę warto zacząć od Amalienborg – barokowego pałacu królewskiego oraz królewskiej letniej rezydencji Rosenborg. Na trasie zwiedzania powinna znaleźć się równiez Cytadela Kastellet, jedyna pozostałość dawnych fortyfikacji obronnych, oraz Okrągła Wieża z krórej doskonale widać panoramę całej Kopenhagi. Warte odwiedzenia są również miejscowe muzea takie jak Muzeum Narodowe, Muzeum Rekordów Guinessa oraz Muzeum Erotica. Dysponując samochodem, warto wybrać się również do pobliskiego Roskilde, gdzie zobaczyć można gotycko-romańską Katedrę Roskilde, z grobami królów duńskich.

Aby łatwo dostać się do wszystkich tych atrakcji najlepiej jest wynająć samochód na lotnisku Kopenhaga. Korzystając z naszej strony zyskujesz gwarancję najniższej ceny i wysokiej jakości obsługi.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce