Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Brasilia Lotnisko

Lotnisko Brasilia to międzynarodowy port lotniczy obsługujący oficjalną stolicę Brazylii. Od roku 1999 nosi imię prezydenta Juscelino Kubitschek. Jest jednym z największych i najbardziej obleganych lotnisk w całym kraju. Jeżeli planujesz podróż do tego miasta, wypożycz samochód na lotnisku Linz aby bez problemu cieszyć się najłatwiejszym sposobem podróżowania. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Brasilia stolica Brazylii położona jest na Płaskowyżu Centralnym na wysokości 1000 m n.p.m. w sąsiedztwie sztucznego jeziora Paranoa. Miasto jest dość młode, jego budowa rozpoczęła się w 1956 roku. Wśród najpiękniejszych budynków w krajobrazie miejskim Brasili, które są zlokalizowane w obrębie Placu Trzech Mocarstw znajdują się: Planalto, Pałac Hall of Government, Kongres i bliźniacze wieżowce otoczone kopułą budynku Senatu i odwrócony stożek Izby Reprezentantów, a w końcu budynek Sądu Najwyższego. Pozostałe konstrukcje to wyjątkowej jakości artystycznej Siedziba Ministrów, katedra, Panteon Juscelino Kubitschek i Teatr Narodowy. Ciekawostką jest architektura miasta projektu Oscara Niemeyera i Lucio Costa - zbudowana na planie samolotu. Również nietypową i nieszablonowy wygląd mają liczne budynki w mieście - gmach parlamentu, budynek katedry w kształcie korony częściowo usytuowany pod ziemią czy Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Prawdziwe wrażenie robi jednak Congresso Nacional – gmach parlamentu zbudowany w kształcie olbrzymiej wagi.

Wynajęcie samochodu na lotnisku w Brasilii jest doskonałym pomysłem dla każdego kto chciałaby odwiedzić to miasto i podróżować w najwyższym komforcie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce