Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Sofia Lotnisko

Port lotniczy Sofia, znany także jako lotnisko Wrażdebna – międzynarodowe lotnisko położone na wysokości 520 m n.p.m. w pobliżu Sofii. Jest to największy port lotniczy Bułgarii. Jest głównym portem przesiadkowym linii lotniczych Bulgaria Air i Hemus Air. Wynajęcie samochodu bezpośrednio na lotnisku Sofia pozwoli na podróżowanie w dogodny sposób po całym kraju, dodatkowo korzystając z naszego serwisu uzyskujecie Państwo możliwość wyboru dowolnego miejsca zwrotu samochodu. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Jednym z nich jest niewątpliwie stara prawosławna Cerkiew Bojańska, która jest bardzo dobrze zachowana i wzbudza zachwyt turystów.

Sofia liczy prawie milion mieszkańców i oprócz zabytków i romantycznych zakątków do spacerowania, w których co chwilę napotkamy kawiarenkę zachęcającą zapachami, posiada miejsca, gdzie można rozerwać się na wiele sposobów, zaludnione bulwary, sklepy, galerie, nowoczesność na miarę Zachodu. Sofia jest jednym z najstarszych miast Europy, ścierały się tu wpływy Wschodu i Zachodu i pozostało po tym wiele pamiątek.

Jeśli lubisz proste, wygodne i korzystne rozwiązania koniecznie sprawdź ceny i opcje jakie oferuje wypożyczenie samochodu na lotnisku w Sofii w naszym serwisie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce