Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Edmonton Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Edmonton położony jest 36 kilometrów na południe od centrum Edmonton, w prowincji Alberta. Jest piątym co do wielkości lotniskiem w Kanadzie. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Edmonton, korzystając z wynajmijsamochod.com to najlepsza opcja na poruszanie się po mieście i okolicach na własnych warunkach. Konkurencyjne ceny oraz możliwość wyboru miejsca odebrania i oddania auta czynią naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Mając na celu zapewnienie najlepszej jakości obsługi oraz najwyższej wygody naszych klientów, pozostajemy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Edmonton znany jest z wielu festiwali, które odbywają się tutaj regularnie. Turyści mogą zobaczyć między innymi wystawę Star Wars, jak i wiele, wiele winnych, w sumie ponad 50. Miasto to upodobało sobie wiele artystów, których spotkać możemy pracujących w swoich studiach. Jeśli interesuje nas zwiedzanie miasta, znajdziemy tu pozostałości czasów gorączki złota oraz wiele obiektów związanych z imigracją ukraińską w prowincji Alberta. Niewątpliwie koniecznie zobaczyć trzeba tu również zorzę polarną. Edmonton oferuje też bardzo duże możliwości uprawiania sportów zimowych takich jak łyżwy, skutery śnieżne, narty zjazdowe i biegowe, snowboard i wiele innych.

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na poruszanie się po Edmonton, koniecznie wynajmij samochód na lotnisku. Zapewni Ci to swobodę i bezpieczeństwo.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce