Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Warna Lotnisko

Lotnisko Warna, nazywany również lotniskiem Aksakovo, to międzynarodowy port lotniczy położony 9 km na zachód od Warny. Jest jednym z największych portów lotniczych w Bułgarii. Usytuowany jest w Aksakovie, 10 kilometrów od centrum Warny. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz wypożyczyć samochódna lotnisku Warna, co pozwoli Ci swobodnie podróżować w dowolne miejsca. Oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów, najlepszych wypożyczalni samochodów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. Korzystając z naszych usług korzystasz z wielu benefitów, takich jak między innymi nielimitowany przebieg, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu, 24h pomoc drogowa i wiele innych.

Najważniejsze zabytki Warny to pozostałości budowli rzymskich, bazylik z V i VII wieku, fortyfikacji bizantyjskich z VI wieku. Wschodniego, egzotycznego charakteru dodają Warnie świątynie i inne zabytki architektury tureckiej. Do najważniejszych należą pozostałości budowli rzymskich, fundamenty bazylik z V i VII wieku, resztki fortyfikacji bizantyjskich z VI wieku, zabytki architektury tureckiej, dwa trackie kurhany grobowe, w tym jeden z nich przekształcony na pomnik -- mauzoleum Władysława III Warneńczyka. Za to lubiących leniwy wypoczynek, słońce, morze i piasek przyciągają świetnie zagospodarowane plaże.

Jeżeli planujesz wypoczynek wWarnie, wypożycz samochód i ciesz się najwyższą wygodą i komfortem. Z naszym serwisem znajdziesz najwięcej ofert i modeli, zawsze w najniższej cenie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce