Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Chorwacja

Chorwacja to państwo w Europie Południowej, nad Morzem Adriatyckim, graniczy od południa z Bośnią i Hercegowiną i Czarnogórą, od wschodu z Serbią oraz Węgrami i Słowenią od północy. Od południowego zachodu ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Jeżeli interesuje Cię podróżowanie w tych rejonach zapoznaj się z naszą ofertą. Nasz serwis we współpracy z naszymi partnerami wyszukuje dla Ciebie najbardziej odpowiednie i atrakcyjne cenowo oferty wynajęcia lub wypożyczenia samochodu w Bulgarii. W naszej ofercie znajdziesz wynajem samochodów różnych kategorii, od samochodów kompaktowych po ekskluzywne modele klasy premium. Korzystając z naszych usług korzystasz z wielu benefitów, takich jak między innymi nielimitowany przebieg, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu, 24h pomoc drogowa i wiele innych.

W chorwacji znajdziemy tysiące wysp, przepiękną przyrodę i bogatą przyrodę. Tym, co przyciąga każdego roku miliony turystów jest klimat, przyroda, architektura i kultura charakterystyczne dla basenu Morza śródziemnego, które przenika słowiański duch. Adriatyckie wybrzeże przyciąga wielu turystów przede wszystkim błękitną, ciepłą wodą, słoneczną pogodę, pięknymi plażami i urozmaiconym krajobrazem, które stwarzają idealne warunki do wypoczynku. Na obszarze tym w przeszłości panowali starożytni Rzymianie, a następnie od późnego średniowiecza aż końca XVIII w. Wenecjanie. Zarówno po jednych, jak i drugich pozostało wiele zabytków, których zwiedzanie również stanowi popularny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Jeżeli planujesz odwiedzić Chorwację, wynajmij samochód korzystając z naszego serwisu. Bardzo łatwa procedura rezerwacji i najatrakcyjniejsze ceny są gwarancją Twojego zadowolenia.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce