Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Lotnisko Salta

Międzynarodowy Port Lotniczny Martín Miguel de Güemes położony jest 6km na południowy zachód od centrum Salty, miasta w Prowincji Salta w Argentynie. Lotnisko zajmuje powierzchnię 208 hektarów, zostało wybudowane w roku 2000 i jest obsługiwane przez firmę Aeropuertos Argentina 2000 S.A. Wynajęcie samochodu z tego lotniska pozwoli na podróżowanie w dogodny sposób po mieście i całej Aregntynie, dodatkowo korzystając z naszego serwisu uzyskujecie Państwo możliwość wyboru dowolnego miejsca zwrotu samochodu. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Miasto Salta w dolinie Lerma, na wysokości 1152 metrów ponad wysokością morza w północno zachodniej części Argentyny. Jest drugim miastem pod względem populacji w całym kraju, a także miastem z najlepiej zachowaną architekturą kolonialną. Nazywana Piękną Saltą, stała się jednym z najczęściej odwiedzanych rejonów Argentyny. Sprzyjają temu nie tylko piękne zabytki, ale także przyjaźni miejscowi, przyjemna pogoda i wspaniałe widoki. Atrakcjami miasta są osiemnastowieczna Cabildo, neoklasycystyczna Katedra i centralny rynek 9 lipca wraz z wzgórzem San Bernardo i jego otoczeniem. W miejskim muzeum znajdziemy szeroką wystawę archiwaliów i dzieł sztuki zarówno rodzimej cywilizacji Inkow, która rozkwitała w tych okolicach, jak i z czasów szesnastowiecznych podbojów hiszpańskich.

Jeżeli planujesz odwiedzić Saltę, wynajmij samochód korzystając z naszego serwisu wprost z lotniska. Bardzo łatwa procedura rezerwacji i najatrakcyjniejsze ceny są gwarancją Twojego zadowolenia.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce