Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Norwegia

Norwegia, a właściwie Królestwo Norwegii, to kraj usytuowany w zachodniej części Półwyspu Skandynawskiego. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć samochód na lotnisku EuroAirport, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów takich jak Europcar, Sixt, Alamo, Express Rent a Car i innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom.

Norwegia to więc nie tylko zabytki architektoniczne, to również ogromne przestrzenie, które wprawią zachwyt każdego, kto chociaż raz w życiu zdecyduje się odwiedzić ten skandynawski zakątek Europy. Norwegia odwiedzana jest jednak przede wszystkim ze względu na Oslo, które jest stolicą Królestwa Norwegii od XIII wieku. Na terenie miasta znajduje się bardzo wiele imponujących zabytków, do których należy zaliczyć między innymi pałac królewski, galerię narodową, ratusz, zabytkowe kamienice oraz wiele innych obiektów architektonicznych.

Jeżeli potrzebujesz wypożyczyć samochód w Norwegii, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz największy wybór aut do wynajęcia w Norwegii w najniższych cenach na rynku.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce