Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Cancun Lotnisko

Port Lotniczy Cancun położony jest 15 kilometrów na południowy zachód od centrum miasta. Jest drugim lotniskiem Meksyku pod względem ogólnej liczby pasażerów, ale pierwszym pod względem podróżnych zagranicznych. Wynajęcie samochodu na lotnisku Cancun pozwoli nam na bezproblemowe podróżowanie po samym mieście, jak i okolicach. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych. Oferujemy auta z różnych segmentów (od wielkości mini po minivany lub auta luksusowe) odpowiadające na potrzeby wszystkich naszych odbiorców.

Cancun to niesamowita, najbardziej luksusowa miejscowość wypoczynkowa w Meksyku, zbudowana w latach sześćdziesiątych XX wieku. Położona jest bezpośrednio przy Morzu Karaibskim, oferuje turystom między innymi niezwykłe rafy koralowe, które można oglądać nurkując lub z podkładu łodzi. Znajdziemy tu również wiele centrów handlowych, parków, boisk i oczywiście różnego rodzaju knajpek i restauracyjek. W pobliżu znajdziemy również pozostałości ruin cywilizacji Majów. El Rey znajduje się w strefie hotelowej, ale większe i bardziej znaczące szczątki znajdziemy w El Meco, które leży w okolicach miasta na drodze północnej do Punta Sam.

Jeżeli planujesz wypoczynek w Cancun, wypożycz samochód i ciesz się najwyższą wygodą i komfortem. Z naszym serwisem znajdziesz najwięcej ofert i modeli, zawsze w najniższej cenie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce