Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Vancouver Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Vancouver znajduje się około 12 kilometrów od Centrum Vancouver. Jest drugim co do wielkości lotniskiem w Kanadzie. Lotnisko wygrało kilka wartych wspomnienia wyróżnień, takich jak tytuł najlepszego lotniska Północnej ameryki w 2010, 2011 i 2012 Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód w tym mieście, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów, najlepszych wypożyczalni samochodów w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Vancouver – sprawdź naszą ofertę.

Podróżni przybywający do Vancouver nie mają powodów do narzekań. Moc atrakcji rekreacyjno-wypoczynkowych czyni z tego miasta ważny ośrodek turystyczny. Znajduje się tu bez mała 200 parków, z których najbardziej znany to ten o nazwie Park Stanleya. Bogactwo przyrody i liczne ciekawostki zachęcają do zwiedzania i spędzania czasu pośród mistycznych rzeźb. Warto zwiedzić słynne muzea, chociażby Muzeum Morskie, Planetarium lub Galerię Sztuki. Dla osób aktywnie spędzających czas magnesem będą obiekty sportowe, lodowiska, wyciągi narciarskie, których w Vancouver wiele. Miasto znane jest z organizacji pokazów sztucznych ogni. Każdego roku nad zatoką English Bay odbywa się to wspaniałe widowisko, któremu towarzyszą przedstawiciele z innych państw świata.

Już dzisiaj wypożycz samochód na lotnisku w Vancouver, aby cieszyć się najwyższym komfortem poruszania się po tym mieście i okolicach.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce