Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Płowdiw Lotnisko

Port lotniczy Płowdiw – port lotniczy położony 12 km na południowy wschód od Płowdiw, w Bułgarii. Ze względu jego lokalizację blisko resortów narciarskich takich jak Bansko i Pamporovo, lotnisko największą aktywność odnotowuje w sezonie zimowym. Lotnisko pełni również rolę alternatywy dla lotniska w Sofii, które znajduje się w odległości prawie 150 kilometrów. Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochód w tym mieście, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów, najlepszych wypożyczalni samochodów w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku Płowdiw – sprawdź naszą ofertę.

Płowdiw jest najważniejszym turystycznym ośrodkiem Regionu Trackiego, który charakteryzuje zróżnicowanie zabytków i bogactwo źródeł mineralnych. Drugie co do wielkości miasto Bułgarii było kiedyś osadą turecką, a teraz ma duże znaczenie nie tylko dla turystyki, ale też dla komunikacji. Leży przy głównej trasie z Europy do Azji i duże znaczenie dla jego rozwoju ma obsługa dużego ruchu tranzytowego. Każdej jesieni odbywają się tam międzynarodowe targi, a zabytkowa, stara część miasta zachwyca przyjezdnych. Turyści oglądają rzymskie ruiny murów i stadionu, budynki sprzed 300 i 100 lat, cerkiew św. Konstantego, św. Heleny z piękną kolekcją ikon, św. Bogurodzicy, św. Mariny ze znanym ikonostasem, meczet Dżumaja i Imareta z XV w., tureckie łaźnie Czifte z XVI w.

Wynajęcie samochodu na lotnisku Płowdiw to najlepszy pomysł zarówno w przypadku wyjazdu biznesowego, jak i wycieczki turystycznej.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce