Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Malta Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy Malta to jedyne lotnisko na wyspie, często nazywane również Valletta, od nieodległej stolicy kraju. Położony jest dokładnie 1 kilometr na wschód od Luqi i 5 kilometrów na południowy wschód od Valletty. Lotnisko to jest miejscem odbywania się corocznego Malta Airshow, goszczącego wojskowe i cywilne samoloty z krajów europejskich i nie tylko. Jeżeli planujesz podróż na Maltę, wypożycz samochód na lotnisku Malta aby bez problemu cieszyć się najłatwiejszym sposobem podróżowania. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą wygodę. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Będąc na Malcie, koniecznie trzeba odwiedzić jej stolicę – Vallettę. Jest ona niewątpliwie skarbnicą sztuki, architektury, historii i kultury na wyspie. Jest również głównym ośrodkiem handlu i biznesu. Główną arterią jest Trq ir-Repubblika, ulica pełna sklepów, na której w godzinach porannych i wieczornych zamknięty jest ruch kołowy, za to można nią swobodnie spacerować. Ulica przecina całe miasto i kończy się na krańcach półwyspu, u podnóża fortu św. Elma. Odchodzące od niej liczne przecznice tworzą sieć ulic, które na przeciągu wielu lat niewiele się zmieniły.

Wynajem samochodu na lotnisku Malta to najlepszy pomysł na poruszanie się po tej wyspie, dlatego wypożycz samochód w wygodny i bezpieczny sposób, korzystając z naszej strony.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce