Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Montreal Lotnisko

Międzynarodowy port Lotniczy Montreal-Pierre Elliott Trudeau położony jest w Dorval, koło Montrealu, w prowincji Quebec. Trudeau jest najbardziej ruchliwych portem lotniczym w prowincji Quebec, trzecim co do wielkości lotniskiem w Kanadzie pod względem ruchu pasażerskiego i czwartym najbardziej ruchliwych w ruchu operacyjnym. Wynajęcie samochodu bezpośrednio na lotnisku Montreal pozwoli na podróżowanie w dogodny sposób po całym kraju, dodatkowo korzystając z naszego serwisu uzyskujecie Państwo możliwość wyboru dowolnego miejsca zwrotu samochodu. Wynajem samochodu z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług. Nasi klienci mogą korzystać z benefitów takich jak nielimitowany przebieg, pomoc drogowa 24/h, ubezpieczenie od kradzieży pojazdu i wiele innych.

Montreal to największe miasto prowincji Quebec i drugie co do wielkości w całej Kanadzie. Położone jest na ogromnej wyspie o wymiarach 51 i 15 kilometrów. Ponad 70% mieszkańców miasta mówi po francusku, dlatego Montreal jest drugim na świecie francuskojęzycznym miastem. Ciekawym miejscem w Montrealu jest underground – miasto pod ziemią, po którym można się przemieszczać do pracy lub szkoły, jeść i robić wszelkie sprawunki przez cały dzień nie wychodząc na powierzchnię. Warto jednak wyjść spod ziemi, bo jest w Montrealu wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć.Najbardziej zabytkowa część miasta to Old Montreal. Znajdziemy tu atrakcje które zwiedzać można przez kilka dni.

Jeśli potrzebujesz samochodu wprost z lotniska w Montrealu koniecznie rozważ zarezerowanie auta za pośrednictwem naszej strony. Oferujemy nie tylko największy wybór samochodów, także cena jaką zapłacisz będzie najniższa.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce