Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Liberia Lotnisko

Międzynarodowe Lotnisko imienia Daniela Oduber Quiros, popoularnie nazywane Lotniskiem Liberia Kostaryka. Znajduje się w odległości około 13 kilometrów od centrum miasta. . Jeśli chciałbyś wypożyczyć samochódna tym lotnisku, skorzystaj z naszych usług – oferujemy zestawienie propozycji naszych partnerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania w najlepszych cenach i najbardziej odpowiadające ich preferencjom. W naszej ofercie można znaleźć auta z różnych segmentów, od samochodów małych, po ekskluzywne auta klasy premium. Jeśli potrzebna ci tania wypożyczalnia samochodów na lotnisku Liberia – sprawdź naszą ofertę.

Będąc w Liberia warto skorzystać z miejscowych atrakcji. Koniecznie odwiedzić trzeba Park Narodowy Rincon de la Vieja w Curubande. Znajdziemy tutaj wiele obiektów powulkanicznych, ciekawych szlaków, wodospadów i dzikiej przyrody. Warto skorzystać również z aktywności oferowanych przez Adventure Tours w Parku Narodowym Rincon de la Vieja takich jak zjazdy po linach, spływy na pontonach, jazda konna, gorące źródła, wyprawy do wulkanicznego kratera i inne. Dla spragnionych nieco odmiennych, mniej ekstremalnych wrażeń również znajdzie się coś ciekawego. Symbiosis Spa w Rincon de la Vieja oferuje zabiegi odprężające ciało i umysł takie jak kąpiele błotne, błotne źródła i inne.

Jeżeli potrzebujesz wypożyczyć samochód w Liberii, koniecznie sprawdź oferowane przez nas auta. Gwarantujemy Ci zawsze najlepszą cenę i zadowolenie, bo jest to dla nas najważniejsze.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce