Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Luksemburg

Luksemburg to maleńkie państwo położone w Europie Zachodniej, ze stolicą w mieście o tej samej nazwie. Zdecydowanie najwygodniejszym sposobem dostania się i podróżowania po Luksemburgu jest wypożyczenie samochodu. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje zestawienie najlepszych ofert od naszych partnerów. Oferujemy auta do wynajęcia w Luksemburgu dla wszystkich klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Wypożyczając samochód w naszym serwisie wynajmijsamochod.com zapewniasz sobie najniższą cenę oraz wysoką jakość obsługi.

Niewątpliwie miejscem najczęściej odwiedzanym przez turystów jest stolica państwa – Luksemburg. Najstarsza część miasta to Grund oraz północny brzeg rzeki Petrusse. Tu ocalały mury obronne i fortyfikacje oraz częściowo dawne budowle. Do największych atrakcji należą kazamaty, budowane począwszy od roku 1644, najpierw przez Hiszpanów, a następnie przez Vouban'a — francuskiego inżyniera wojskowego i jeszcze w XVIII wieku przez Austriaków.

Jeżeli poszukujesz najtańszej wypożyczalni samochodów w Luksemburgu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Oferujemy nie tylko obniżone, atrakcyjne ceny, ale równiez wiele benefitów i opcji dodatkowych niedostępnych w tradycyjnych wypożyczalniach.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce