Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Kostaryka

Kostaryka to co prawda niewielkie, ale za to przypominające raj na ziemi państwo w Ameryce środkowej, leżące pomiędzy Oceanem Spokojnym a Morzem Karaibskim. W roku 2012 została uznana za Najszczęśliwsze Państwo świata. Jeżeli planujesz podróż na Kostarykę, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu samochodów. Nasz działający globalnie serwis oferuje porównanie ofert wielu partnerów cieszących się najlepszą renomą, co pozwala naszym klientom na znalezienie największej ilości samochodów w najniższych cenach. W trosce o Twoje zadowolenie pozostajemy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni na dobę.

Kostaryka jest państwem wyżynnym, pokrytym w większości lasami tropikalnymi. Znajdziemy tutaj wciąż czynne jeszcze wulkany, 32 parki narodowe, piaszczyste plaże, liczne zatoki i urwiste brzegi. Jedną z głównych atrakcji kraju jest zbudowana na palach wbitych w dno morskie wioska Tortuguero zamieszkana przez Afrykańczyków przybyłych z Jamajki.

Jeżeli klimat jaki oferuje Kostaryka przyciągnie Cię do tego kraju, koniecznie zaplanuj swoją podróż z wyprzedzeniem. Aby ułatwić sobie podróżowanie zastanów się nad wypożyczeniem samochodu na Kostaryce.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce