Infolinia : +1-914-368-0091
Wyszukaj Samochód dla Siebie

Burgas Lotnisko

Port Lotniczy Burgas, znany również pod nazwą Sarafowo, to międzynarodowe lotnisko w południowo wschodniej Bułgarii, drugi co do wielkości port lotniczy kraju. Położone jest niedaleko północnej dzielnicy Burgas, Sarafowa, prawie 10 kilometrów od centrum miasta. W pobliżu lotniska leży Jezioro Atanasovsko. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie samochodu na lotnisku w Burgas, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz auta z różnych segmentów (od małych, przez kompaktowe, po duże auta typu SUV czy samochody luksusowe) zawsze w najlepszych cenach. Nasi klienci mogą wybrać dowolną lokalizację odbioru samochodu z możliwością oddania w innym, dogodnym dla siebie i planu podróży punkcie. Wynajem samochodu na lotnisku Innsbruck korzystając z wynajmijsamochod.com, który działa pod patronatem międzynarodowego serwisu VIP Cars, gwarantuje Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług.

Burgas to miasto w Bułgarii, oddalone od Sofii o około 360km, liczące sobie ćwierć miliona mieszkańców. Jego usytuowanie jest bardzo malownicze, na półwyspie od zachodniej strony Zatoki Burgaskiej, a dodatkowo otoczone trzema jeziorami: Atanasowskim, Mandreńskim i Burgaskim. Takie usytuowanie sprawia, że miasto jest doskonałym miejscem na wypoczynek i przyciąga co roku setki tysięcy turystów.

Już dzisiaj wypożycz samochód na lotnisku w Burgas, aby cieszyć się najwyższym komfortem poruszania się po tym mieście i okolicach. Nasz portal oferuje najszerszą ofertę samochodów w najniższych cenach, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Miejsce wynajmu

* Więcej miast dostępnych w powyższej wyszukiwarce